Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK, Aydın'da 600 şehit ailesi, gazi ve gazi ailesi onuruna düzenlenen akşam yemeğinde değerli misafirlerimizle bir araya geldi

20 Ekim 2018Paylaş
a-A+

Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK, Aydın'da 600 şehit ailesi, gazi ve gazi ailesi onuruna düzenlenen akşam yemeğinde değerli misafirlerimizle bir araya geldi.

Şehitlerin peygamberlerden sonra gelen en yüce makama eriştiğini ifade eden Sayın Selçuk, bunun dünyada maddi hiçbir karşılıkla satın alınamayacak kadar ulvi bir makam olduğunu, şehit ve gazilerin bu toprakların mayası, ikbal ve istiklalin teminatı olduğunu vurguladı.

Türk bayrağını göklerden indirmeye ve ezanı susturmaya hiçbir kimsenin gücünün yetemeyeceğini belirten Sayın Selçuk, şunları kaydetti:

"Vatan sağ olsun’ diyen analarımız ‘Bir evladım daha olsa onu da şehit verirdim’ diyen babalarımız olduğu sürece bu milletin istiklaline kimse göz dikemeyecek. Yeni dönemde de terör örgütlerinin tamamıyla içeride ve dışarıda mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Şehit ve gazilerimizin kanını yerde bırakmayacağımız. Kapımız her zaman sizlere açık. Bakanlık olarak her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Yaralarımızı birlikte saracağız. Sevinçlerimizi birlikte paylaşarak çoğaltacağız. Üzüntülerimizi paylaşarak azaltacağız. Huzurlu bir yaşam sürmeniz için elimizden gelen maddi ve manevi tüm gayreti göstereceğiz. Size hizmet etmek büyük bir gurur vesiledir. Her zaman sizlerin hizmetinde ve emrinizdeyiz."


Haberin Fotoğrafları